To qualify for the All-Academic Team, a student-athlete must be a senior letter winner in one of the Federal League-sponsored sports and carry a 3.8 or better cumulative grade point average through the first seven semesters of their high school career.

JACKSON

Julia Adams - Volleyball

Victoria Addis - Swimming, Softball

Ariya Aghababa - Bowling

Ahmad Aljaberi - Tennis

Mikayla Aowad - Cheerleading

Brooke Bailey - Volleyball

Emily Barnes - Track

Alexander Belardo - Swimming

Jenna Berg - Cross Country, Swimming, Track

Michael Biclawski - Swimming

Amanda Bleichrodt - Soccer

Allison Boggs - Volleyball

Sarah Brown - Tennis

Hannah Bryan - Cross Country, Track

Hannah Budzinski - Cross Country

Carley Cestary - Cross Country

Lindsey Clemson - Softball

Elena Cornelius - Cross Country, Track

Rachel Craig - Cross Country

Taylor Critchfield - Track

Rene Darling - Cross Country, Track

Drake Dennis - Swimming

Abigail Dial - Swimming

Giavanna DiLoreto - Volleyball

Abigail Donelan - Tennis

Jordan Floyd - Cross Country, Track

Marta Fratczak - Cross Country

Juliana Freisen - Tennis

Stacy George - Cross Country

Alexis Harold - Soccer

Kendra Hartline - Cross Country

Ian Harty - Swimming, Track

Amanda Haymaker - Soccer

Nickelas Huffman - Cross Country, Track

Samuel Hyde - Football, Track

Alexandra JakubowGolf

Bailey Jones - Swimming

Bailey Junker - Cross Country

Anthony Kanam - Tennis

Hannah Kelly - Cross Country

Shane Kelly - Basketball, Track

Kelly Klimo - Volleyball

Kimberly Kotitschke - Track

Elizabeth Loan - Bowling

Kayla Marburger - Softball

Logan Mashchak - Football

Michael Mathieu - Baseball

Avery McCauley - Cheerleading

Zachary Mottice - Football, Baseball

Kevin Niu - Tennis

Jacob Pallotta - Football, Basketball, Baseball

Rilee Peebles - Cross Country

Emily Pickle - Cross Country, Track

Wesley Piekarski - Tennis

Priyanka Podugu - Tennis

Kelton Ries - Football

David RozmajzlCross Country

Michael Seballos - Swimming

Julia Slogar - Cross Country, Track

Morgan Smith - Cross Country

Melanie Snier - Bowling

Nicholas Snyder - Swimming

Taylor Stanton - Cross Country, Track

Amelia Stefan - Golf

Joseph Thomas - Tennis

Alexis Thompson - Cross Country

Jackson Tirmonia - Football, Track

Megan Tondra - Swimming

Caitlin Tytler - Basketball

Sofia Villegas - Cross Country, Track

Nathaniel Webb - Cross Country, Swimming

Sarah Wessel - Soccer

Seth Whitehead - Wrestling

Miah Wilson - Soccer, Softball

Caleb Woy - Track

Caleb Yoder - Football

Jacob Zalenski - Tennis